Wyświetlanie 1–12 z 251 wyników

VIANEK Prebiotyczny peeling kwasowy do skóry głowy 150ml

24,90 
Kwasowy peeling do każdego rodzaju skóry głowy, zwłaszcza zanieczyszczonej i z problemem łupieżu. Delikatnie, ale skutecznie złuszcza martwy naskórek, odbudowuje mikrobiom skóry głowy i poprawia jej kondycję.

VIANEK Prebiotyczna rozgrzewająca wcierka do skóry głowy 150ml

24,90 
Rozgrzewająca wcierka do skóry głowy o działaniu rozgrzewającym. Pobudza włosy do wzrostu i wzmacnia mikrobiom skóry głowy, poprawiając jej kondycję. Systematycznie stosowana przyczynia się do zwiększenia gęstości włosów.

VIANEK Prebiotyczny żel pod prysznic pobudzający 400ml

19,90 
Prebiotyczny żel pod prysznic o działaniu pobudzającym. Przeznaczony do codziennej higieny każdego typu skóry. Intensywnie nawilża i wzmacnia mikrobiom skóry, pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku.

VIANEK Prebiotyczny żel pod prysznic nawilżający 400ml

19,90 
Prebiotyczny żel pod prysznic o działaniu nawilżającym przeznaczony do codziennej higieny każdego rodzaju skóry. Wzmacnia mikrobiom, łagodzi swędzenie i delikatnie powleka skórę, chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

VIANEK Prebiotyczny żel pod prysznic łagodzący 400ml

19,90 
Łagodzący żel pod prysznic z prebiotykami do codziennej higieny każdego rodzaju skóry, zwłaszcza wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Wzmacnia mikrobiom skóry, zapobiega wysuszeniu i łagodzi podrażnienia. Przyspiesza regenerację skóry.

VIANEK Prebiotyczna odżywka emolientowa 300ml

19,90 
Emolientowa odżywka z prebiotykami przeznaczona do pielęgnacji każdego typu włosów, zwłaszcza suchych, osłabionych i skłonnych do wypadania. Intensywnie nawilża, zapobiega wypadaniu i puszeniu się włosów. Wzmacnia mikrobiom skóry głowy.

VIANEK Prebiotyczny szampon wzmacniający 300ml

19,90 
Prebiotyczny szampon do włosów o działaniu wzmacniającym przeznaczony szczególnie do mycia delikatnych, skłonnych do wypadania włosów. Skutecznie oczyszcza, nie powodując podrażnień. Ogranicza wypadanie i wzmacnia włosy oraz mikrobiom skóry głowy.

VIANEK Prebiotyczna odżywka proteinowa 300ml

19,90 
Prebiotyczna odżywka proteinowa do każdego typu włosów, zwłaszcza zniszczonych, łamliwych i potrzebujących odnowy. Naprawia mikrouszkodzenia włosów i przywraca im naturalną objętość. Wzmacnia mikrobiom skóry głowy.

VIANEK Prebiotyczny szampon odbudowujący 300ml

19,90 
Odbudowujący szampon z prebiotykami do mycia suchych, łamliwych, wymagających regeneracji włosów. Poprawia kondycję skóry głowy, odbudowując mikrobiom. Delikatnie, ale skutecznie myje, nie powodując podrażnień. Sprawia, że włosy stają się mocne, miękkie i sprężyste.

VIANEK Prebiotyczna odżywka humektantowa 300ml

19,90 
Humektantowa odżywka z prebiotykami do pielęgnacji każdego typu włosów, zwłaszcza suchych, szorstkich i matowych. Zapewnia długotrwałe nawilżenie i zapobiega puszeniu się włosów. Wzmacnia mikrobiom skóry głowy.

VIANEK Prebiotyczny szampon oczyszczający 300ml

19,90 
Oczyszczający szampon z prebiotykami do mycia każdego rodzaju włosów, zwłaszcza przetłuszczających się. Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza, nie podrażniając skóry głowy. Wzmacnia mikrobiom skóry i pozwala na długo zachować świeżość włosów bez efektu obciążenia.

ZIELKO Płyn do mycia ekranów MIĘTA 200ml

12,99 
Ekologiczny płyn do mycia ekranów o zapachu mięty skutecznie usuwa brud, plamy i odciski palców, zapewniając urządzeniom czystość bez smug. Jego unikalna formuła zapobiega osadzaniu się kurzu, przedłużając świeżość i czystość urządzeń.